انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 78-· چه اصل روحانی را در زندگی تمرین می کنم ؟ این کار چگونه زندگی مرا تغییر داه اس
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
· چه اصل روحانی را در زندگی تمرین می کنم ؟ این کار چگونه زندگی مرا تغییر داه است ؟ ایمان و اعتقاد من به نیروی برتر چگونه رشد کرده است ؟
بیشتر اصل صداقت و روشن بینی و اقرار به خطاهایم باعث شده تکرار اشتباه نکنم و ایمانم قویتر شود وایمان و اعتقادم به مرور رشد میکند
صداقت تمایل روشن بینی تواضع فروتنی تعهد تسليم پزیرش گذشت بخشش اعتماد وصبر موجب میشود زمان کافی جهت دیدن لطف خداوند را داشته باشم تواضع موجب ارامش بیشتر میشود صداقت مو جب میشود
روشن بینی موجب میشود که اشتباهات خود را ببینم وانها راانکار نکنم تامایل موجب میشود که به بهبودی ام نزدیک تر شوم1
ايمان موجب میشود تا ثیرات مثبتی را که خداوند در زندگی من را قرار داه را بیشتر ببینم
HeartHeartHeartHeartHeart
تمرین باعث تغییر می شود..اصل روحانی پذیرش.خدا محوری.تسلیم .عاجز عمل کردن تمایل .صداقت .تواضع اقرار به اشتباه روشن بینی و...همه این اصول باید در زندگی پیاده شود ولی با تعادل وهر چیزی سر جایش با استفاد از این اصول می توانم زندگی بهتری داشته باشم
امروز بیشتر اصل روحانی از خود گذشتگی را تمرین میکنم چرا که معتقدم من با رفتارهای اعتیادی خود صدمات ریادی به اطرافیانم زده ام و باید امروز بیشتر مدارا کنم و غر نرنم و سخت نگیرم.دعا کردن و اینکه کمتر در دعاهایم شرط و شروط میگذارم-مشورت کردن و اینکه زود تصمیم نمیگیرم و اعتمادم به خدا بیشتر شده است.همه اینها باعث شده است که در خیلی جاها به خداوند تکیه کنم چرا کهحس شدید تنهایی داشتم و الانم کمی دارم و وقتی با او حرف میزنم و غصه ها و غمها و خنده ها و گریه هایم را به او میگویم ارام میگیرم
ایمان واقعی و قلبی به نیروی برتر
زمانی که ایمان بیشترباشد فضایل اخلاقی در من رشد میکند مثلا مشورت میکنم پا روی ترسهایم میگذارم راهنمایی میگیرم ...
با تکرار و تمرین کردن با کارکرد قدمها با وصل به برنامه بودن
چون نیروی برترم را دراین برنامه پیدا کردم
78_من سعی وتلاش واقدام وعمل میکنم تاهمه اصول روحانی را در زندگیم تمرین واجراکنم چون معتقدم اصول وبرنامه معتادان گمنام یک مجموعه کامل وکلی است ودرهم بوده وسواکردنی نیست وباید درلحظه این اصول را درزندگی جاری کنیم ونباید فقط باتعدادی از این اصول که بمابیشترحال میدهدزندگی کنیم واز مابقی آنها غافل شویم ولی درکنارباقی اصول، اصول روحانی تمایل،صداقت،روشن بینی،شهامت ومشورت بودکه منوبیشترتحت تاثیرقرار دادوباعث تغییرات بسیار خوب ومشهودی درروند زندگی وبهبودی من شد.این اصول الالخصوص صداقت را،اول بامشارکت واعلام اینکه معتادم وبعدباراهنماوکارکردن قدمهاوپاسخ صادقانه به سوالات تمرین کردم که باعث شدازابتدای پاکی نه چیزی رامخفی کنم ونه کم وزیاد،باتمرین این اصول روحانی بایدکارهایم رادرست انجام دهم وزیرورونکشم تابتوانم هم باخودم وهم با دیگران صداقت داشته باشم وزندگیم تغییرکندوحرکت روبه جلوداشته باشم نگذارم حق وحقوقم پایمال شود وحق وحقوق دیگران راهم پایمال نکنم.استفاده از اصول روحانی نهفته در12قدم درزندگیمان مارابخداوند نزدیکتر میکند.
فقط برای امروز یکی ازاصول روحانی را ملکه ذهنمان نماییم ودرطول روز ازآن استفاده کنیم.?