انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 81-· به کدامیک از اهدافم دست پیدا کرده ام ؟ آیا هدفهای دیگری دارم که بدنبال تحقق آ
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
· به کدامیک از اهدافم دست پیدا کرده ام ؟ آیا هدفهای دیگری دارم که بدنبال تحقق آنها باشم ؟ آنها چه هستند و من چه اقدامی برای تحقق آنها می کنم ؟
از نظر روحانی رشد کردم وارزوی پاک ماند برایم مهقق شد رشد روحانی رسیدن به تعادل وانسانیت وبه دست اوردن شغل مناسب داشتن رابظطهای سالم عوض کردن باورهای قدیمی شناسای احساساتم
کم کردن نواقص وترسهایم به کار بستن خود برای خدمت وایسار اعتماد به نفص پیدا کردن برطرف شدن
نیازهای روحانیم رعایت اصل روحانی مشئورت واستفاده بهینه از امکانات
به نام خدا
داریوش هستم و یک معتادم
2 سال و سه ماه و 11 روزه که پاکم
♥♣♥

بزرگترین هدفم حفظ پاکیم بوده که خدارو شکر تا امروز رقم خورده( من حدود هشت ساله که میام و میرم و این بار خدا رو شکر تا امروز بیشترین ماندگاری توی برنامه رو داشتم)
برگزاری مراسم عروسیم(سه ماه پیش رقم خورد ) + کار کردن و کسب درآمد + خدمت توی انجمن + بهبود روابطم و ...
بله اهداف دیگه ای هم دارم : مستقل شدن توی زندگیم(فعلا توی خونه ی پدری هستیم) + بهتر شدن شرایط کارم و یا پیدا کردن کاری با شرایط بهتر + کمتر شدن ترسهام + کمرنگ شدن نواقصم + قطع مصرف سیگار و ...
جلسات رو مرتب شرکت میکنم + قدم کار میکنم(دریافت و انتقال) + خدمت میکنم + دعا میکنم + مشورت میکنم + توی کارم کم نمیزارم و ...
81__فقط برای امروز،قطع مصرف کرده ویک انجمنی شده ام وفرزندان خوب وباسوادی تحویل این مملکت داده ام شغل ودرآمدحلال دارم احترام واعتبارم برگشته وخیلی جاهابمن اعتمادمیکنند پس انداز دارم واول بخداوبعدبه خودم متکی هستم به چندسفرروحانی که آرزویشان راداشته ام رفته ام، بخودم ،خانواده وهمدردانم خدمت میکنم،قانون رارعایت میکنم دیگر ضدقانون وقانون گریزنیستم،12 قدم و 12 سنت راکارکرده ام راهنمای همدردانم شده ودرقالب چند گروه درمقاطع مختلف قدمها را انتقال میدهم به یک تعادل نسبی رسیده ام وخیلی کم عصبی شده وکمتر دروغ میگویم،دست ازیکسری ازوابستگی هایم برداشته ام قندوشکرونیکوتین به هرشکلی ونمک مصرف نمیکنم...
بله،میخواهم کارم راگسترش دهم فرزندانم را دامادکنم،ومحیطی آرامتر برای خودم وخانواده ام فراهم کنم.
واقدامات من: اول برای هرکاریکه میخواهم انجام دهم دعا میکنم که خداوندمسیرم راروشن کندوبعد شناسایی اهدافم برحسب نیازهایم،باالویت بندی و برنامه ریزی کردن وروی آنهامتمرکز شدن واینکه هدفهایم قابل دسترسی باشد بادرنظرگرفتن توانایی ها وامکاناتم وشناسایی ریسک ها وخطرات آن کار ومشورت با اهل آن کاروآنگاه اقدام وعمل نمودن واستفاده از فرصتهای روزانه وبررسی کردن ابزارهایم وآنگاه حرکت مستمردرراه رسیدن به اهدافم.
برای تحقق ورسیدن به اهدافمان،نیاز به آگاهی وانگیزه وابزارصحیح داریم?