انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 6· چگونه بر تصمیم قدم سوم از طریق کارکرد قدم پنج ، تأکید می کنم ؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
· چگونه بر تصمیم قدم سوم از طریق کارکرد قدم پنج ، تأکید می کنم ؟
[color=#483D8B][size=large][font=Arial] همان طور که در قدم سوم اعتماد و ایمان من به خداوند درونم زنده شد امروز با همان احساس سعی در اقرار در قدم پنچم دارم
لازمه تصمیم گیری اقدام به عمل است که کارکرد قدم پنچم عملکرد به ان است
تصمیم به اولین ملاقات با خداوند بدون فریب دادن خودم با اغاز بیداری روحانی ام صورت می گیرد
خدا میداند با رسیدن به این قدم ارزش و استنباط من از قدم 3 دوچندان شد و درک من از ناتوانی اراده شخصی ام عمیق و عمیقتر گردید و فهمیدم که چقدر واگذاری اراده ام به صاحب آن خداوند قادر و متعال چقدر میتواند به من کمک نموده تا درست زندگی کنم و حال که میخواهم چگونگی دقیق خطاهایم را به او و یک انسان دیگر اقرار کنماین قدم 3 است که مرا به واگذاری بیشتر خودم و دست کشیدن از اراده شخصی ام رها و کمک میکند و در مجموع برای کارکرد این قدم هم احساس انرژی بیشتری مینمایم زیرا حس میکنم که خداوند پشت و پناه من است و آن خلای عظیمی که سالها داشتم و عدم اعتماد به نفسم را درک میکنم قدمهای دیگر بدون قدم 3 کار نمیکنند و این قدم سرفصل و شروع هایی و به سمت آزادی رفتن من است من قدم 3 را خیلی دوست دارم زیرا مرا از شر خودم در امان میدارد
6__درقدم سه باتصمیم گیری وسپردن بخداوندپاروی ترسهایم گذاشتم پس لازمه وتضمین این تصمیم کارکردن باقی قدمهاخصوصاقدم پنج میباشد.من زمانی میتوانم نزدخداونداقرارصادقانه داشته باشم که شناختی درست وباوری قلبی نسبت به او پیداکرده باشم که این شناخت رادرقدم سه بدست آوردم حال اگرقدم پنج راصادقانه کارکنم تاکیدی کامل برقدم سه انجام داده ام قدم پنجم کارگاهی است عملی برای باورهایی که در قدم سوم پیدا کردیم .
قدم سوم باعث میشود درقدم پنجم آزادترورهاترباشم وتصمیمم عمیقترشود.
کارمن درهردوقدم سه وپنج گفتن واقرار کردن است البته این اقرارکردن به خداوندبه این معنانیست که اونمیداندکه من چه کارهایی کرده ام بلکه به معنای کمک خواستن ازنیروی برترم برای دست برداشتن ازخودمحوری ها واعلام عجزوناتوانیم است واینکه کمکم کند تااینکه دریچه افکارم بازبماند تاخطاهای خودم رافراموش نکنم فراموش نکنم که دربرابر اصول وخداوند تسلیم هستم.
باکارکردقدم پنج دست ازاراده شخصی برداشته واراده خداوند راجایگزین میکنم اقرارقدم پنج بیانگرایمان واعتمادی است که درقدم سوم نسبت به خداوند پیداکرده ام.قدم پنج اقدام وعملی روحانیست برای به اجرادرآوردن تصمیم گیری وسپردن قدم سوم.?