انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 12· از آن شخص(راهنما) چه انتظاری دارم ؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
12· از آن شخص(راهنما) چه انتظاری دارم ؟
اتظار دارم تمام حرف های مرا گوش کند نقاط ضعف مرا درک کند گمنامی شخصی مرا حفظ کند .اکثر احتمالا راهکاری برای رفع خطاهای من دارد ارایه بدهد ترازنامه ضعف وقوت مرا روشن کند واقعیت وجود مرا درک کند وقضاوت نکند
عکس العمل صحیح از خود نشان دهد
انتظار دارم مرا بفهمد و درک کند و در موردم قضاوت نکند.رازهایی که به او گفتم را برای کسی بازگو نکند و رفتارش با من بهتر شود و بیشتر صمیمیت ایجاد کند و از تجربیاتش برایم بگوید
انتظار دارم تمام حرف های مرا گوش کند
نقاط ضعف مرا درک کند گمنامی شخصی مرا حفض کند اگر احتمالا راهکاری برای رفع خطاهای من دارد ارایه بدهد
ترازنامه من را موشکافی کند و هدف از کارکرد قدم را برایم توضیح دهد
نقاط ضعف و قوت مرا روشن کند
واقعیت وجود مرا درک کند و قضاوت نکند عکس العمل صحیح از خود نشان دهد
[size=mediumمن در گذشته انسان کاملا بسته و محدودی بودم سالها هیچکس از من و اسرارم خبری نداشت من هیچگاه درست و یا غلطی زندگی و رفتارهایم را به احدی نمیگفتم و انسان تنهایی بودم من رابطه هایم کم بود و هیچ تجربه ایی در اینباره نداشتم و همیشه به دردسر می افتادم امروز وقتی اشتباه میکنم نمیترسم زیرا آنرا دیده و به آن اقرار کرده و سعی میکنم تکرارش نکنم من 8 ماه با فردی رابطه داشتم و غلط بود میترسیدم رهایش کنم حال آنرا اقرار و تکرارش نمیکنم و سعی میکنم دیگر در روابطم دقت کنم و با مشورت دقیق یک ازدواج درست و یک رابطه خوب به لطف خدا و حرکت خودم بوجود آورم من حتی نمیخواستم ازدواج کنم امروز این احساس برای من مبارک است و نشانه رشد و ارتقای من در دل این قدمها را میدهد البته با توکل به خدا و صبوری تا ثبات کامل به او میسپارم
12_انتظاردارم همون برخوردی را که دوست داردزمان خوندن قدم 5راهنماش ویا شنونده اش بااون داشته باشند بامن هم همون برخورد راداشته باشد گمنامی منو حفظ کنه واز قدم 5من واقرارهایم حتی برای مثال پیش دیگران حرف نزنه چگونگی دقیق خطاهاموبمن نشون بده ونظرش بعدازشنیدن اقرارهایم نسبت بمن تغییرنکنه درموردشناسایی خطاهام بمن الگو وراهکار ارائه بده تابتونم بعداخودم درلحظه چگونگی دقیق خطاهاموتشخیص بدم اگه خطاهای منو دیدمنو طردنکنه وفرصت بهبودی بمن بده بامن همدل باشه من ازش نخوام که قدم 5خودشوبرام بخونه بلکه دوست دارم به میل خودش اینکار رو انجام بده چیزهایی راکه متوجه نمیشم با آرامش بهم نشون بده برایم دلسوزی نکنه ترحم نکنه طوری بامن برخورد نکنه که من خیلی خوبم یا خیلی بد روی من قضاوت نکنه آرامش وصبرداشته باشه وزودبهم نریزه الگوی مناسبی برام باشه چه درزندگی وچه درانجمن خوب گوش کنه وغرایض شخصی نداشته باشه وبمن به چشم یک همدرد وبیمارنگاه کنه وبواسطه اقرارهایم سرزنشم نکنه.?