انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 10· درمورد اینکه یک نیروی برتر ا ز من مراقبت می کند ، و بر زندگی من اثر می گذارد ،
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
· درمورد اینکه یک نیروی برتر ا ز من مراقبت می کند ، و بر زندگی من اثر می گذارد ، چه احساسی دارم ؟

خداوند بزرگ را کاملا سپاس گذارم احساس ارامش به من دست مي دهد

احساس خوبی دارم دیگر نمیترسم و شک و تردید و دودلی ندارم زندگی میکنم و میگذارم دیگران نیز زندگی کنند فقط برای امروز زندگی میکنم و سعی میکنم خود را به او بسپارم و آن شوم که او میخواهد وقتی خود را به مراقبت او در قدم 3 سپردم و با برداشتی که در این قدم با فروتنی از او درخواست کردیم که کلیه کمبودهای اخلاقی ام را برطرف کند احساسی از ارزشمندی و وصل شدن به او به من دست داد ایمان
قبلاتصورات غلطی د مورد نیروی برتر داشتم وفکر میکردم محدود کننده است و فقط خودم میتوانم از خوذم مراقبت کنم اما در طی کارکرد قدمها فهمیدم که خداوند از کودکی مراقب من بوده و هست و من باید غرور و منیت و خودخواهی را در زندگی کنار بگذارم تا او اراده اش را در مورد من انجام دهد، هنگام ترس به او پناه ببرم و بدانم با ترس و وحشت و کلیه نواقص را او از من خواهد گرفت، من نمیباید خودم و دیگران و نواقص و کمبودهایم را کنترل کنم و یک تابلوی ایست همیشه باید در دستم باشد تا هنگام کنترل کردن خودم را متوقف کنم

اول احساس خوشحالی رضایت ،احساس می کنم با وجود خداوند تمام هستی می خواهد به من کمک کند ،زیرا تمام نیروی های برتر عالم از خداوند نیرو وقدرت می گیرد و به امر او کار می کنند ،احساسم این است که اگر با باور بیشتر ، عاجز وتسلیم عمل کنم او مراقب همه چیز هست و هرگز دچار مشکل نمی شوم احساس امنیت وآرامش دارم چون دیگر ترس ندارم ،با بودنش اعتماد به نفس شهامت دارم و با دعا درخواست و حرکت کردن ،باور وایمانم رابیشتر می کند باید بخواهم که خداوند نواقصم را کم رنگ کند
10_احساس وصل بودن،رهایی وآزادی، شادی وامنیت،احساس رضایت وسپاسگزاربودن،احساس یک کودک که دستش در دست پدرش میباشدودیگر ازهیچ چیز وهیچ کس ترس ندارد ومیداند که یکی که ازهمه قویتراست، درتمام موارد ازاوحمایت میکند ومراقبش است خوشحالم و حال بسیارخوبی دارم ازاینکه میدانم نیروی برترم همیشه وهمه جاازمن حمایت میکند اشتباهاتم رابمن گوشزدمیکندوبه کارهای خوبم جایزه میدهد احساس میکنم همیشه یک جفت گوش شنوادراختیارم قرارداردتاهرچه دارم بگویم ورهابشوم ودوچشم بینا که همیشه ودرهمه حال مراقبم است وازمن حمایت میکند احساس غرورواعتمادبنفس،احساس داشتن یک پشتیبان وحامی قوی،دست از اراده شخصی برداشته ام ودیگرجنگ ندارم چون رابطه خوب وقشنگی بانیروی برترم پیداکرده ام وآگاهانه سعی میکنم تا این رابطه رابهترکنم.
فقط برای امروز حضورنیروی برترم راهر لحظه ودرهمه جا درکنارم ودروجودم حس میکنم.?