درود مهمان گرامی! ثبت نام

پروردگارا: آرامشی عطافرما تابپذیرم آنچه را که نمی توانم تغییر دهم،شهامتی که تغییر دهم آنچه را که می توانم و دانشی که تفاوت این دو را بدانم.آمین

تبلیغات

نام بنر کانال تلگرام بانیان بهبودی
نام بنر

تابلو اعلانات انجمن بانیان بهبودی

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5· آیا کسی هست که من به او جبران خسارت بدهکار باشم ولی او تهدیدی برای سلامت یا
· آیا کسی هست که من به او جبران خسارت بدهکار باشم ولی او تهدیدی برای سلامت یا امنیت من باشد ، یا مورد دیگری وجود داشته باشد که من نگران حال آن شخص باشم ؟ ترسهای من چیست ؟
پاسخ
سپاس شده توسط: NASIB
کاملا شخصی
تالار گفتمان انجمن بانیان بهبودی
پاسخ
سپاس شده توسط:
بله مواردی بوده است که اگر از فرد مورد نظر جبران خسارت میکردم اسیبها و صدماتی را به خودم یا به او وارد میکرده و برای همین اجتناب کردم
تمام ارسالهایم تجربه گذشته ام است و دیدم نسبت به بهبودی تغییر کرده است و اینها نیست
پاسخ
سپاس شده توسط:
بله مواردی شخصی حقیقی ویا حقوقی وجود دارد که چنانچه بخواهم در رابطه با آنها وارد مذاکره جبران خسارت شوم موجبات از بین رفتن امنیت ومسایل حاد بیشتری میشود. ترس های من عدم شناخت وآگاهی افراد خسارت دیده از برنامه انجمن بخصوص قدم ۸و۹میباشد.ترس های من گرفتاریهای مجددوشکستن گمنامیم وخدشه دار شدن آبرویم است..‌.
الهی بینایی ده که در چاه نیفتیم...
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  18· آیا احساس همدلی و ملاطفت برای دیگران دارم ؟ توضیح دهید . GOMNAM 3 4,060 2014-05-08، 11:35
آخرین ارسال: meshki
  8· چرا تغییر رفتار تنها ، برای جبران خسارتی که زده ام ، کافی نخواهد بود ؟ GOMNAM 5 6,278 2014-05-08، 11:33
  11· تشخیص چگونگی دقیق خطاهایمان ، به چه شکل در قدم هشتم برای ما ارزشمند است ؟ GOMNAM 3 4,173 2014-05-08، 11:28
  9· آیا خسارت مالی به کسی زده ام که نخواهم آن را جبران کنم ؟ اگر این خسارت را ج GOMNAM 3 4,248 2014-05-06، 05:04
آخرین ارسال: mohammad
  7· چرا عذرخواهی تنها ، برای جبران خسارتی که زده ام ، کافی نخواهد بود ؟ GOMNAM 3 4,959 2014-05-06، 05:02
آخرین ارسال: mohammad

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان