درود مهمان گرامی! ثبت نام

پروردگارا: آرامشی عطافرما تابپذیرم آنچه را که نمی توانم تغییر دهم،شهامتی که تغییر دهم آنچه را که می توانم و دانشی که تفاوت این دو را بدانم.آمین

تبلیغات

نام بنر کانال تلگرام بانیان بهبودی
نام بنر

تابلو اعلانات انجمن بانیان بهبودی

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دعای آرامش

به خاطر بسپاریم همراهی خدا با انسان مثل نفس کشیدن است

آرام، بی صدا، همیشگی . .
پاسخ
سپاس شده توسط: GOMNAM ، Atlas ، .masoomeh. ، NASIB ، sadaf
[تصویر:  1434486067715537.JPG]
پاسخ
سپاس شده توسط: GOMNAM ، NASIB ، Atlas ، مرسده ، sadaf
پروردگارا
مرا ابزار آرامش خویش قرار ده ....
بگذار در هر کجا که نفرت هست ، عشق درو کنم
و هر جا آسیب است عفو
هر جا شک است ایمان
هر جا نومیدی است امید
هرجا تاریکی است نور و هر جا غم است سرور
ای پروردگار عالم به من لطف کن تا بیشتر در پی تسکین بخشیدن باشم تا آرام شدن
همان طور که می فهمم ، فهمیده شوم
همانطور که دوست دارم ، دوست داشته شوم
زیرا در اثر دادن است که دریافت می کنم
در اثر بخشیدن است که بخشیده می شوم
و در مرگ خود است که در زندگی جاودان متولد می شوم ....
پاسخ
سپاس شده توسط: Atlas ، مرسده ، GOMNAM ، sadaf ، sepahrad
دلی که باقی بر بصیرت و رشد است، سزاوار است که قلب نامیده شود،و قلب است كه با یاد او آرام  می‌گیرد. اما دلی که از مسیر منحرف شده و از ذکر رو گردان است، از این آرامش محروم است تصویر: images/smilies/heart.gif

شاپرک پی

پاسخ
سپاس شده توسط: GOMNAM ، sadaf ، مرسده ، sepahrad
خدایا، اندیشه‌ام را در مسیری معنوی و روحانی قرار ده، تا روحم را با تو درآمیزم، و لذت ِ بودن ِ با تو را در لحظه لحظه‌ی زندگی‌ام دریابم.
پاسخ
سپاس شده توسط: sepahrad
خدایا
همه بندگان توایم...
کلید همه بسته ها دست توست...
دوای همه خسته ها دست توست...
به احسان و لطف خود
گره ها و مشکلات همه را باز کن.
موفقیت یک انتخاب است نه یک اتفاق
پاسخ
سپاس شده توسط: مرسده
[تصویر:  31111853118218361161736110412517014020248.gif]
پاسخ
سپاس شده توسط: sepahrad ، رسول
(2013-10-05، 10:46 )'GOMNAM' نوشته است:  

[تصویر:  1396001659271.png]

خداوندا:

آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمی توانم تغییر دهم

شهامتی که تغییر دهم آنچه را که می توانم

و دانشی که تفاوت این دو را بدانم

آمیییییییییییییییییییییییییییییییین
  ثبت نام دانشگاه بدون کنکور  ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور  ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی بدون کنکور  ثبت نام دانشگاه  پیام نوربدون کنکور ثبت نام دانشگاه سراسری بدون کنکور  ثبت نام دانشگاه بدون کنکور آزاد  ثبت نام دانشگاه بدون کنکور غیر انتفاعی  ثبت نام دانشگاه بدون کنکور پیام نور  فروش اقساطی راو 4      فروش لیزینگی خودرو      فروش لیزینگی خودرو       فروش لیزینگی خودرو     فروش اقساطی خودرو     فروش اقساطی خودرو     فروش اقساطی خودرو

پاسخ
سپاس شده توسط:
(2014-01-07، 01:52 )'علی ص' نوشته است:  چه چیزهایی در دنیاتحت کنترل من است ؟
اگر به این درک برسم انقدر فاقد قدرتم که هیچ چیز در این دنیا تحت کنترل من نیست بجز رفتار خودم آنوقت به سادگی درک میکنم که چه چیزهایی را میتوانم تغییر دهم و چه چیزهایی را باید بپذیرم .
میگن انسانهای اولیه وقتی روی زمین راه میرفتند با خودشون گفتند چی میشد اگه تمام دنیا روکش چرم داشت و نرم بود؟ بعد به این نتیجه رسید که یک تکه کوچک چرم زیر پای خودش ببندد {کفش} دنیا زیر پاش نرم میشه. گفت چه کار کنم که دنیا خوشبو بشه ؟ دید یک قطره عطر جلو بینیش دنیاشو خوشبو میکنه. به همین ترتیب دنیای اطراف من با تغییر کوچکی در بینش و یا رفتار من تغییرات بزرگی خواهند کرد

مرسی عالی بود
فروش اقساطی راو 4      فروش لیزینگی خودرو      فروش لیزینگی خودرو       فروش لیزینگی خودرو     فروش اقساطی خودرو     فروش اقساطی خودرو     فروش اقساطی خودرو  ثبت نام دانشگاه بدون کنکور پیام نور  ثبت نام دانشگاه بدون کنکور علمی کاربردی  ثبت نام دانشگاه بدون کنکور ارشد  ثبت نام دانشگاه بدون کنکور کاردانی  ثبت نام دانشگاه بدون کنکور دکتری  ثبت نام دانشگاه بدون کنکور دکترا  ثبت نام دانشگاه بدون کنکور کارشناسی  ثبت نام بدون کنکور کاردانی  ثبت نام بدون کنکور کارشناسی 

پاسخ
سپاس شده توسط:
Tongue 
آژانس هواپیمایی خودتون باشید
آیا برای خرید بلیط هواپیما ساعت ها وقت صرف رفتن به آژانس های مسافرتی میکنید؟
همیشه به دنبال ارزانترین بلیط هواپیما هستید ولی نمیدونی چطور اطلاعات بدست بیاری ؟
بلیط ارزان هواپیما رو خودت بدون واسطه تهیه کن
برای اینکه بدونی قیمت بلیط هواپیما رو کجا و چطوری میتونی داشته باشی با ما همراه شو ....
ما میخواهیم به شما بگیم  برای خرید بلیت هواپیما ، خرید ارزانترین بلیط هواپیما ، و اطلاع از قیمت بلیت هواپیما اون هم بدون واسطه و با قیمت ارزان بلیط چطور میتونید اقدام کنید و راحت و بدون واسطه بلیط خودتون رو تهیه کنید .
برای تهیه بلیط کرمان به جیرفت ، ارزانترین بلیط کرمان به جیرفت ، یا بلیط تهران به بندرعباس با ما همراه باشید
ما به شما کمک میکنیم که ارزانترین نرخ بلیط هواپیما را از بین صدها آژاس و چارتر کننده پیدا کنید .
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Rainbow یک دعای زیبا NASIB 40 6,706 2016-04-09، 03:58
آخرین ارسال: abzade60
  یک دعای متفاوت NASIB 53 7,179 2015-06-01، 02:21
آخرین ارسال: داود
  دعای قدم سوم mahla 0 2,334 2013-10-08، 11:56
آخرین ارسال: mahla

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان