درود مهمان گرامی! ثبت نام

پروردگارا: آرامشی عطافرما تابپذیرم آنچه را که نمی توانم تغییر دهم،شهامتی که تغییر دهم آنچه را که می توانم و دانشی که تفاوت این دو را بدانم.آمین


تبلیغات

نام بنر کانال تلگرام بانیان بهبودی
نام بنر

تابلو اعلانات انجمن بانیان بهبودی

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فقط برای امروز-بیست یکم مهر
#1
ایجاد تغییر 2۱ مهر

«کلمات نمیتوانند احساس بیداری روحانی که هنگام بخشیدن چیزی هر چند کوچک به فرد دیگر به دست میآوریم، توصیف کنند.»

کتاب پایه

v

گاهی اوقات به نظر میرسد آنقدر در دنیا مشکل وجود دارد که شاید ما نیز تلاش برای ایجاد تغییر را فراموش کنیم. تصور میکنیم، «از این گذشته، چه کاری میتوانم در دنیا انجام دهم؟ من فقط یک نفر هستم.» فرقی نمیکند که نگرانیهای ما آنقدر عمیق باشد که به صلح جهانی تمایل داشته باشیم و یا آنقدر شخصی باشد که صرفاً مایل باشیم بهبودی در اختیار هر کسی که خواهان آن است، قرار گیرد، در هر حال انجام این کار طاقتفرسا به نظر میرسد. افسوس میخوریم، «کارهای زیادی برای انجام دادن هست، ولی وقت خیلی کم است» و گاهی اوقات از اینکه چگونه میتوانیم کار مفیدی انجام دهیم، متحیر میشویم.

جای تعجب است که کوچکترین کمکها بزرگترین تغییرات را ایجاد میکنند. برای اینکه از زندگی چیزی بیشتر از یک حیات عادی ملالتآور نصیب ما شود، تنها باید کمی تلاش کنیم. وقتی موجب نشاط روح یک فرد میشویم، خود ما نیز در اثر احساس رضایت عمیقی که از این کار به ما دست میدهد، دگرگون میشویم. وقتی به فردی که اخم میکند، لبخند میزنیم، وقتی در اتوبان به فردی اجازه میدهیم از ما سبقت بگیرد، وقتی با تازهواردی تماس میگیریم تا فقط بگوییم برای او اهمیت قائل هستیم، وارد عالم چیزهای شگفتانگیز و جدید میشویم.

مایل به تغییر دنیا هستید؟ از معتادی که امشب در کنار شما مینشیند، شروع کنید و بعد تصور کنید که ابراز عشق شما چند برابر شده است. هر یک از ما در مواقعی تغییر ایجاد میکنیم.

v

فقط برای امروز: ابراز عشق برای من هزینهای در بر ندارد، اما برای مخاطب من بسیار گرانبهاست. امروز نسبت به فردی ابراز عشق میکنم.
پاسخ
سپاس شده توسط: NASIB ، GOMNAM
#2
Rainbow 


انتخاب با شماست !

انسان به آن چیزی تبدیل میشود که به آن عـشق مـی ورزد .

اگـر سنگـی را دوست داشته باشـد ، سنگ میشـود .

اگـر هدفـی را دوسـت داشتـه باشـد آن هـدف می شـود .

اگـر بـه فردی عـشق ورزد آن فرد می شود .

اگر بـه خدا عشق ورزد ، خــدایی می شود ...

انتخــاب بـا شمــاست !
تمام ارسالهایم تجربه گذشته ام است و دیدم نسبت به بهبودی تغییر کرده است و اینها نیست
پاسخ
سپاس شده توسط: GOMNAM
#3
فقط برای امروز اصول خودیاری برنامه از من مي‌خواهد كه براي حمايت از خودم به سوي شخصي ديگر از گروه دست كمك دراز كنم. از اين شخص فقط راجع به تجربه خودش راجع به مشکلم كمك بخواهم و در ابتدا باید بدانم كه او مشاور خانواده يا حلال مسائل و دافع مشكلات يا مرجعي براي نصيحت كردن من نيست. امروز راهنما براي من يك دوست همدرد و كسي است كه مرا در فكر كردن درست كمك مي‌كند. وي مجبور نيست ساعت‌ها به درد دل من گوش دهد. گاهي يك ايده و ابزار جديد كه خودم حق انتخاب دارم را پيشنهاد مي‌دهد. امروز راهنمايم وقتي مرا در آغوش گرفته و به من انرژي انتقال مي‌دهد، چشم‌انداز دوست‌داشتني از آينده‌اي توأم با صلح و آشتي و عشق و دوست‌داشتنی بودن را به من نشان مي‌دهد. امروز من عهده‌ دارم كه مشكل خودم را به كمك خداوندي كه به آن معتقدم رفع كنم. از آنجايي كه خداوند غالباً از طريق انسان‌هاي ديگر پيامش را به من مي‌رساند، وقتي به سخنان راهنمايم گوش فرا مي‌دهم در واقع خودم را در معرض دريافت کلمات و پیام و كمك از خداوند قرار مي‌دهم. خوب شنيدن هنر است!
حتی روز " مرگم " هم تفاهم نخواهیم داشت
                                  من  اون روز سفید می پوشم
                                                                 وتو سیاه
پاسخ
سپاس شده توسط: NASIB
#4
21مهر a day at a time  از کتاب اندیشه امروز
شعارهاي‌ برنامه‌ بازپروري‌ خيلي‌ ساده‌ و روشن‌ هستند. ولي‌ بسته‌ به‌ نوع‌ افراد وبرداشتهايي‌ كه‌ از كلمات‌ و جملات‌ مي‌نمايند ممكن‌ است‌ براي‌ برخي‌ اين‌ گونه‌ تعبيرشود كه‌ بايد از تلاش‌ و كوشش‌ دست‌ كشيده‌ و اجازه‌ دهيم‌ كه‌ خداوند تمام‌ كارها راانجام‌ دهد. ما بايد بخاطر داشته‌ باشيم‌ كه‌ خداوند به‌ ما اراده‌، هوش‌ و حواس‌بي‌نظيري‌ داده‌ و مقصود او آنست‌ كه‌ ما از تمام‌ اين‌ مزايا استفاده‌ كنيم‌. اگر من‌سپاسگزار باشم‌ خداوند مرا از اراده‌ و خواست‌ خود مرحله‌ به‌ مرحله‌ آگاه‌ خواهدكردن‌ و اين‌ وظيفه‌ من‌ است‌ كه‌ آنرا عملي‌ كنيم‌.آيا عملكرد من‌ به‌ گونه‌اي‌ است‌ كه‌ تسليم‌ به‌ اراده‌ خداوند را به‌ انتظار، خود بعنوان‌يك‌ انسان‌ در مسير سازندگي‌ گام‌ بردارم‌.آيا من‌ قادرم‌ كه‌ با حداكثر استفاده‌ از هداياي‌ خداوندي‌ و با تمرينات‌ ارادي‌ خواست‌خداوند را در رابطه‌ با زندگي‌ خويش‌ عملي‌ نمايم‌؟
«خداوند مي‌خواهد كه‌ من‌ بهترين‌ و بيشترين‌ را از خود بسازم‌»
21مهر a day at a time  از کتاب اندیشه امروز
تمام ارسالهایم تجربه گذشته ام است و دیدم نسبت به بهبودی تغییر کرده است و اینها نیست
پاسخ
سپاس شده توسط:


موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فقط برای امروز-بیست و پنجم مهر mahla 5 1,397 2014-10-17، 11:25
آخرین ارسال: mohammad
  فقط برای امروز-بیست وسوم مهر mahla 4 1,182 2014-10-15، 04:14
آخرین ارسال: mohammad
  فقط برای امروز-بیست وهفتم مهر mahla 3 1,207 2014-09-26، 01:47
آخرین ارسال: NASIB
  فقط برای امروز-سی ام مهر mahla 3 1,164 2014-09-26، 01:34
آخرین ارسال: NASIB
  فقط برای امروز-بیست ونهم مهر mahla 3 1,350 2014-09-26، 01:32
آخرین ارسال: NASIB

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان