درود مهمان گرامی! ثبت نام

پروردگارا: آرامشی عطافرما تابپذیرم آنچه را که نمی توانم تغییر دهم،شهامتی که تغییر دهم آنچه را که می توانم و دانشی که تفاوت این دو را بدانم.آمین

تبلیغات

نام بنر کانال تلگرام بانیان بهبودی
نام بنر

تابلو اعلانات انجمن بانیان بهبودی

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عمل از روی اراده شخصی چگونه بر زندگیم تاثیر گذاشته؟
Rainbow 
در مثال قبل زندگیم اشفته بی نظم و بدون هدف بود.جلساتم کمرنگ شده بود به سرو وضعم نمیرسیدم.کم اشتها عصبی و سرگردان بودم شبها دیر میخوابیدم و دوباره مثل زمان مصرف داشتم یک زندگی غیر انسانی را تجربه میکردم تا اینکه بالاخره دست برداشتم
تمام ارسالهایم تجربه گذشته ام است و دیدم نسبت به بهبودی تغییر کرده است و اینها نیست
پاسخ
سپاس شده توسط: sadaf ، mohammad
بارها با استفاده از ارادی شخصی با مشکلات زندان قانونشکست مواجه شدم هر گاه از این اراده افراطی استفاده می کردم مصرف مواد هم بیشتر می شد و از انسان نیت دورتر می شدم و اشفتگی در تمام امور زندکی حکم فرما می شد و هر چه خود خواهانه تر زندگی می کردم تنها و تنها تر می شدم و اغلب اطرافیان و دوستانم را از دست می دادم بعضی اوقات به علت عدم اگهی و مشورت نیت خیر خواهانه ام هم بر خلاف نظام طبیعت بود شکست های متوالی دردهای غیر ضروری قطع ارتباط با دنیای اطراف و اوج مصرف تاثیرات استفاده از اراده شخصی در زندگی ام بود
تالار گفتمان انجمن بانیان بهبودی
پاسخ
سپاس شده توسط:
اراده شخصی من رفتار و افکار و زندگی اجتماعی و زندگی معنوی زندگی خانوادگی و زندگی شغلی مرا تحت تاثیر کامل قرار داده ،در تلاش خود برای کنترل جزییات ضرروی را نا دیده و همیشه از به مقصد نرسیدن واهمه و وقتی شکست می خوردم عصبانی و گناه را به گردان اطرافیان می انداختم ،احساس دلسوزی برای خودم در نتیجه ،ترس اضطراب و عدم اعتماد به نفس را هم به خانواده انتقال دادم که باعث شد بیماری به آنها سرایت و نه آنها و نه خودم روی آرامش را نبینیم
"اندکی صبر سحر نزدیک است"
پاسخ
سپاس شده توسط: NASIB ، babak ، jahan ، as57jafar

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Rainbow من چگونه طبق اراده شخصیم عمل کرده ام؟انگیزه هایم چه بوده است؟ NASIB 4 7,801 2016-03-14، 02:11
آخرین ارسال: خورشید
  27· نیروی برتر چگونه مراقب اراده و زندگی من خواهد بود ؟ GOMNAM 4 6,554 2016-03-14، 01:42
آخرین ارسال: خورشید
  32· قدم سوم چگونه به من کمک می کند تا اصل تسلیم که در قدم یک ودو تمرین کرده ام را GOMNAM 3 8,235 2014-12-19، 11:48
آخرین ارسال: مهدی 777
  41· چگونه تسلیم در قدم یک به من در قدم سوم کمک می کند ؟ GOMNAM 4 4,521 2014-12-19، 06:22
آخرین ارسال: mohsen..yazd
  · اراده شخصی من چگونه بر دیگران اثر گذاشته ؟ GOMNAM 3 4,654 2014-05-02، 12:49
آخرین ارسال: mohammad

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان