انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: خداوندا :
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7
خداوندا دستهایم خالی است ودلم غرق در آرزوها -یا به قدرت بیکرانت دستانم را توانا گردان یا دلم را ازآرزوهای دست نیافتنی خالی کن ...
خدایا من اگر بد کنم تورا بنده دیگر بسیار است تو اگر با من مدارا نکنی مرا خدایی دیگر کجاست؟؟؟؟
خدایا:   آن زمان که پنجره ای برای تماشا وحنجره ای برای صدا زدن ندارم امیدم به توست پس بی انکه نامم را بپرسی و دفتر های دیروزم را ورق بزنی ...دوستت دارم
[تصویر:  12631586373646536422.jpg]
خداوندا ; اراده و زندگیم را به تو می سپارم . مرا در بهبودیم ( مسير رو به رشدم ) راهنمایی کن . و به من نشان بده که چگونه زندگی کنم .
خداوندا

مرا رها كن از اين زندان تن ... 

اي كاش بيابم تو را ... 
اي كاش پر پروازم دهي ...
خداوندا !
من با عشق به تو تنها به میعادگاهم می آیم، اما این من در ظلمت کیست؟
کنار می آیم تا از او دوری کنم، اما نمی توانم از او بگریزم. او سوار بر اسب منیت جولان می دهد و با غرور و تکبر می تازد و گرد و غبار خود پسندی را از زمین می روبد و هر کلام را که بر زبانم جاری می شود، با صدایی بلند،خشن و طعنه آمیز پاسخ می گوید، او وجود کوچک خود من است، آقا و سرور من. حیا و شرمندگی نمی شناسد و شرمنده ام که همراه با او به درگاه تو آمده ام...

ﺧﺪﺍﯾـــــــﺎ!
ﺁﻧﮕﻮﻧﻪ ﺯﻧﺪﻩ ﺍﻡ ﺑﺪﺍﺭ ﮐﻪ ﻧﺸﮑﻨﺪ ﺩﻟﯽ ﺍﺯ ﺯﻧﺪﻩ ﺑﻮﺩﻧﻢ
ﻭﺁﻧﮕﻮﻧﻪ ﺑﻤﯿﺮﺍﻥ ﮐﻪ ﮐﺴﯽ ﺑﻪ ﻭﺟﺪ ﻧﯿﺎﯾﺪ ﺍﺯ ﻧﺒﻮﺩﻧﻢ !

پرودگارا ....

به من كمك كن تا از مقاومت در برابر تغيير دست بردارم ...

به من كمك كن تا با آغوش باز به استقبال اتفاقات بروم و نهراسم ....

به من كمك كن تا باور كنم مكاني كه در آنجا رها ميشوم ، به مراتب بهتر از مكاني ست كه از آنجا اغاز كرده ام ...
   به من كمك كن تا تسليم باشم _ اعتماد كنم _ بپذيرم ....

حتي اگر درك نكنم ....آمين ....

خدایم را دوست دارم....همان خدایی که:دغدغه ای برای از دست دادنش را ندارم همان خدایی که مرا در آغوش گرفته واز مسیر گل ولای عبور می دهد.خدایم را عاشقانه دوست دارم ومی پرستم نه ترسی دارم برای نابودی اش ونه غمگینم در نبود حضورش اوهمیشه به من لبخند می زند ومرا عاشقانه دوست دارد. آی مردم بشنوید: که من تنها خدا برایم کافی است.....

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7