انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: خداوندا :
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7
خدایا 
الهی!
دانی که بی تو هیچم 
دستم گیر که در تو رسم  
به ظاهر قبول دارم ،به باطن تسلیم !

نه ازخصم باک دارم نه از دشمن بیم !
زمانبندی خدا بی نظیر است ،
نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود
کمی بردباری می طلبد
و ایمان بسیار ،
اما ارزش انتظار را دارد . . .
خدایا شکرت
خداوندا، خداوندا !!!

قرارم باش و یارم باش
...
جهان تاریکی محض است !!!
می‌ترسم ،
کنارم باش ...

خداوندا نگذار که از تو فقط نامت را بدانم نگذار که از تو تنها مشق کردن اسمت را به یاد داشته باشم همواره در من جاری باش همانگونه که خون در رگ هایم جاری است
خداوندا از تو می خواهم که هرگز در بیابان هولناک زندگی تنها و بی یاور رهایم نسازی از تو می خواهم که در راه پر پیچ و خم زندگی تنهایم نگردانی که همواره محتاج وجودت می باشم آمین!!!
[تصویر:  77303146295405884941.jpg]

خدايا .... اي ناظر و حاظر ...

كمكم كن تا همانند حسابرسي دقيق از ابتداي روز تا پايان هر روز كردار و اعمالم را بررسي كنم . نكات مثبت ديروز را امروز هم تكرار كنم و از ديروزم بهتر باشم ...بدون اينكه دچار غرور شوم ...
 اگر اشتباهي مرتكب شدم . خودم را ببخشم و راه را بر اشتباهاتم ببندم ، تا فردايي بهتر داشته باشم . براي رفع خطاهايم دعا كنم و ...

و اگر زياني رساندم تا كهنه نشده جبران كنم . و فقط براي امروز زندگي كنم ..

چون تو نياز فردايم را مهيا ميكني ... براي فردايم بتو توكل ميكنم .....  آمين  
تصویر: images/smilies/heart.gif 

خداونداازاینکه امروزهم مارالایق حیات دانستی توراشکرمیکنیم.

ازتومی خواهیم امروزهم مارادرمسیرخواست واراده خودقراردهی ودرمسیربهبودی به ماکمک کنی.
امين

《《《《《《《《پروردگارا》》》》》》 کمکم کن به جای تسلی خواهی.تسلی دهم و به جای درک شدن،درکم کن زیرا که پیداکردن درگروگم شدن است.با بخشش دیگران خود بخشوده می شویم ودر مرگ حیات جاودان پیدا می کنیم..... .《《《《《《《آمیییییین 》》》》》》
خداوندا ...
اندیشه ام را در مسیری معنوی و روحانی قرار ده ، 
تا روح ام را با تو درآمیزم و لذت بودن با تو را در لحظه لحظه زندگیم دریابم .. 

"آمین" 

[تصویر:  858947_Lx4DX82T.jpg]
[تصویر:  52114901218699208429.jpg]
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7