درود مهمان گرامی! ثبت نام

پروردگارا: آرامشی عطافرما تابپذیرم آنچه را که نمی توانم تغییر دهم،شهامتی که تغییر دهم آنچه را که می توانم و دانشی که تفاوت این دو را بدانم.آمین

تبلیغات

نام بنر کانال تلگرام بانیان بهبودی
نام بنر

تابلو اعلانات انجمن بانیان بهبودی

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
16· در مورد دعا کردن برای پیدا کردن تمایل چه احساسی دارم ؟
· در مورد دعا کردن برای پیدا کردن تمایل چه احساسی دارم ؟
پاسخ
سپاس شده توسط: NASIB
منظور از این سوال اینست که برای مواردی که اماده جبران خسارت هستم با تایید راهنما جبران خسارت میکنم و برای مواردی که دوست ندارم جبران خسارت کنم میبایست از خدا بخواهم که تمایل جبران خسارت را به من بدهد تا بهتر بتوانم در چشم دنیا نگاه کنم
تمام ارسالهایم تجربه گذشته ام است و دیدم نسبت به بهبودی تغییر کرده است و اینها نیست
پاسخ
سپاس شده توسط: GOMNAM

هنگامی که برای بدست اوردن تمایل دعا می کنیم احساس می کنیم که رابطه مان با خداوند بدان گونه که او را درک می کنیم چند قدمی نزدیک تر می شویم
تالار گفتمان انجمن بانیان بهبودی
پاسخ
سپاس شده توسط: GOMNAM ، NASIB

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  18· آیا احساس همدلی و ملاطفت برای دیگران دارم ؟ توضیح دهید . GOMNAM 3 3,563 2014-05-08، 11:35
آخرین ارسال: meshki
  8· چرا تغییر رفتار تنها ، برای جبران خسارتی که زده ام ، کافی نخواهد بود ؟ GOMNAM 5 5,506 2014-05-08، 11:33
  11· تشخیص چگونگی دقیق خطاهایمان ، به چه شکل در قدم هشتم برای ما ارزشمند است ؟ GOMNAM 3 3,578 2014-05-08، 11:28
  7· چرا عذرخواهی تنها ، برای جبران خسارتی که زده ام ، کافی نخواهد بود ؟ GOMNAM 3 4,409 2014-05-06، 05:02
آخرین ارسال: mohammad
  3· فهرست رنجش هایی که بر سر راه تمایل شما جهت جبران خسارت وجود دارند را بنویسید . GOMNAM 3 4,662 2014-05-02، 04:56
آخرین ارسال: مهدی40

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان