درود مهمان گرامی! ثبت نام

پروردگارا: آرامشی عطافرما تابپذیرم آنچه را که نمی توانم تغییر دهم،شهامتی که تغییر دهم آنچه را که می توانم و دانشی که تفاوت این دو را بدانم.آمین

تبلیغات

نام بنر کانال تلگرام بانیان بهبودی
نام بنر

تابلو اعلانات انجمن بانیان بهبودی

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برای سپردن چه قسمتهایی از زندگیم مشکل دارم؟چرا به هر حال مهم است انها را به خدا بسپار
Rainbow 
بیشترین کنترل کردن من در مورد مسایل مالی است.تا یک مقدار بازار خراب میشود من بهم میریزم.من یادم میرود خدایی دارم که مرا از ته چاه با طناب مهربانی خویش بالا کشیده و مرا دوباره ته چاه نمی اندازد.من یادم میرود او حتی به پرندگان در زمستان روزی میدهد.او حتی به حیواناتی که در دل کویر و بیابان هستند روزی میدهد.ایا مرا که بقول خودش فرزندش و اشرف مخلوقات و بنده اش هستم روزی نمیدهد؟Heart
تمام ارسالهایم تجربه گذشته ام است و دیدم نسبت به بهبودی تغییر کرده است و اینها نیست
پاسخ
سپاس شده توسط: sadaf ، GOMNAM ، mohammad
قسمت اول :
بیشتر چیزهایی که احساس مالکیت می کنم رنجش های گذشته ظلم هایی که در حقم می شود دست برداشتن از نقایص اخلاقی بد دهنی شهوت رانی و ........
با تشخیص سهم خود مشکل دارم
قسمت دوم :
مهم است چون می بایست دست از خود محوری بردارم تا بتوانم به او بسپارم چون که از جنگ کردن دور می شوم و به ارامش می رسم
هر انچه که می سپارم ولحظه ای بعد به دست می گیرم به واقع یعنی نسپرده ام
هر انجه که در موردش قدتی ندارم نشانه ان است که باید بسپارم
در کل هر چیزی را که در مقابلش تونایی ندارم باید بسپارم
تالار گفتمان انجمن بانیان بهبودی
پاسخ
سپاس شده توسط: GOMNAM ، mohammad

برای سپردن میزان عاجز بودن و تسلیم بودن بسیار مهم است ،من نمی توانم چیزی را بهتر از خداوند مراقبت کنم من قدرت کنترل و عاقبت اندیشی و مراقبت ندارم ،ولی می توانم مسئولان همه کارها و سهم خودم را انجام دهم ،نباید ترس و احساسات منفی که دارم برای سپردن مانع ایجاد کند ،سهم خودم را با مثبت اندیشی و انرژی انجام داده و نتیجه را به خداوند می سپارم
"اندکی صبر سحر نزدیک است"
پاسخ
سپاس شده توسط: babak ، jahan

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ایا میتوانم این تصمیم را فقط برای امروز بگیرم؟ایا ترس و بهانه ای در مورد انها دارم؟ NASIB 5 8,146 2018-09-07، 09:14
آخرین ارسال: داود
  10-ایا هیچ وقت برای رسیدن به هدفی مجبور به مصالحه یا سازش در مورد اصول گردیده ام ؟ ( GOMNAM 2 6,086 2014-07-15، 10:19
آخرین ارسال: mohammad
  9-آیا در پیگیری اهداف صحیح ، امکان دارد بصورتی عمل کنم که نتیجه معکوس برای خودم یا دی GOMNAM 6 7,465 2014-06-28، 12:18
Rainbow عمل از روی اراده شخصی چگونه بر زندگیم تاثیر گذاشته؟ NASIB 2 7,246 2014-05-02، 12:40
  42· جه اعمالی را در نظر دارم که جهت به کار گرفتن تصمیم خود به اجرا در آورم ؟ کار ک GOMNAM 2 4,753 2014-03-09، 03:33

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان