درود مهمان گرامی! ثبت نام

پروردگارا: آرامشی عطافرما تابپذیرم آنچه را که نمی توانم تغییر دهم،شهامتی که تغییر دهم آنچه را که می توانم و دانشی که تفاوت این دو را بدانم.آمین

تبلیغات

نام بنر کانال تلگرام بانیان بهبودی
نام بنر

تابلو اعلانات انجمن بانیان بهبودی

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
· اراده شخصی من چگونه بر دیگران اثر گذاشته ؟
· اراده شخصی من چگونه بر دیگران اثر گذاشته ؟
پاسخ
سپاس شده توسط: NASIB ، mohammad
اراده شخصی من خیلی اوقات خود اگاه یا ناخود اگاه باعث ناراحتی دیگران و ازار به انها یا باعث ازار به خودم شده است.من بخاطر کنترل دیگران همیشه انها را سرزنش میکردم و پشت سرشان بد میگفتم0اما جالب است دکه بعدها خودم دقیقا همان رفتار انها را انجام میدادم
تمام ارسالهایم تجربه گذشته ام است و دیدم نسبت به بهبودی تغییر کرده است و اینها نیست
پاسخ
سپاس شده توسط: mohammad ، آرتیمس
با بی ملاحظگی و خود خواهی ها باعث می شد م که رفتارم به دیکران لطمه واسیب بزند و برای خود دشمنتراشی کنم
بسیاری از زندگی ها به خاطر خود محوری من از هم پاشید
یا با مشکل مواجه شد نکتهمهم این است بی مسئولیت وبی تعهدی من باعث شد انها هیج وقت به انساندیگر اعتماد کنند
پیشروی از روی اراده شخصی
یعنی بستهشدن دریجه افکار و در پی ان دوری از خداوند وبی ایمانی
تالار گفتمان انجمن بانیان بهبودی
پاسخ
سپاس شده توسط: NASIB ، mohammad ، آرتیمس
وقتی عقاید ،تمایلات و نیاز های من در زندگی اولویت داشته باشد با همه افراد و همه چیز های اطراف دائما اختلاف پیدا می کنم و سعی بر غالب کردن اراده شخصی خود بر دیگران باعث بروز اختلافاتی می شد و رفته رفته باعث منزوی شدنم شد چون همه چیز را برای خودم بود
"اندکی صبر سحر نزدیک است"
پاسخ
سپاس شده توسط: آرتیمس ، babak ، jahan ، as57jafar

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Rainbow من چگونه طبق اراده شخصیم عمل کرده ام؟انگیزه هایم چه بوده است؟ NASIB 4 7,958 2016-03-14، 02:11
آخرین ارسال: خورشید
  27· نیروی برتر چگونه مراقب اراده و زندگی من خواهد بود ؟ GOMNAM 4 6,693 2016-03-14، 01:42
آخرین ارسال: خورشید
  32· قدم سوم چگونه به من کمک می کند تا اصل تسلیم که در قدم یک ودو تمرین کرده ام را GOMNAM 3 8,371 2014-12-19، 11:48
آخرین ارسال: مهدی 777
  41· چگونه تسلیم در قدم یک به من در قدم سوم کمک می کند ؟ GOMNAM 4 4,671 2014-12-19، 06:22
آخرین ارسال: mohsen..yazd
Rainbow عمل از روی اراده شخصی چگونه بر زندگیم تاثیر گذاشته؟ NASIB 2 6,559 2014-05-02، 12:40
آخرین ارسال: mohammad

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان